INTERIÉR & EXTERIÉR, ARCHITEKTURA, PRODUKTY

Profesionálně fotogarfuji již od roku 2007 a specializuji se na technickou fotografii.

– fotografie exteriérů a interiérů
– fotografie architektury
– studiová reklamní fotografie produktů

Mezi mé klienty patří architektonické a stavební společnosti, designéři, grafická a designová studia, interiérová studia, hotely a restaurace, developeři a RK, výrobci a společnosti z různých odvětví průmyslu. S většinou svých klientů spolupracuji dlouhodobě a náš vztach je postaven na důvěře, porozumnění a profesionálním přístupu.

Za dobu mé profesní praxe jsem realizoval více než 800 samostatných projektů. Ke všem projektům přistupuji zodpovědně, každý je pro mě výzvou a posouvá mě o kousek dál.

Jsem schopen se přizpůsobit vašim požadavkům, stejně jako nabídnout vlastní originální pohled na zadaný úkol. Díky mým dlouholetým zkušenostem mohu nabídnout vysokou kvalitu práce, kreativitu, profesionální přístup, odborné znalosti a preciznost. Rád se učím a zkouším nové věci a postupy, které následně využívám při své práci.


Pokud máte zájem realizovat Váš fotografický záměr, případně o spolupráci, kontaktujte mě prosím. Rád se s Vámi osobně setkám a probereme Vaše požadavky a představy. Těším se na vzájemnou spolupráci.

Petr Andrlík

Přejít nahoru